UDÁLOSTI2019-02-11T15:58:23+00:00

Konference SPOTŘEBITEL 4.0

Náš partner, Italsko-česká obchodní a průmyslová komora spolu s Hospodářskou komorou České republiky v úterý 19.2.2019 pořádají konferenci s názvem SPOTŘEBITEL 4.0 – Globální trendy v retailu. Konference se koná v Praze, v budově Florentinum. Členové Česko-maďarské obchodní komory se mohou konferenci zúčastnit za zvýhodněnou cenu. Kliknutím na obrázek se otevře pozvánka s programem akce.

spotrebitel pozvanka

ČMOK na veletrhu Go/Regiontour v Brně

Mezi 17-20 ledna 2019. se konal v Brně již 28. ročník největšího moravského veletrhu cestovního ruchu Go\Regiontour. Cestovní ruch je velmi důležitou oblastí česko-maďarských obchodních relací a ČMOK si ho pokládá za prioritou. Na veletrhu prezidentka komory Marianna Dávidházy se jednala o možnostech spolupráce mezi jinými i s ministryní pro místní rozvoj Klárou Dostálovou. Zástupce maďarských hotelů, vinařů i prodejce tradičních Maďarských pochoutek měli velký úspěch mezi návštěvníky veletrhu.

Recepce u příležitosti návštěvy ministra zahraničních věcí

Velvyslanectví Maďarska v Praze, Česko-maďarská obchodní komora a časopis pro podporu obchodu a cestovního ruchu Všudybyl byly 16. listopadu organizátoři recepce u příležitosti návštěvy pana Pétera Szíjjártó , ministra zahraničních věcí a obchodu Maďarské republiky, v Česku. Recepce se konala v Praze na Hradčanech, v hotelu Savoy.