Poznejte Maďarsko - Online seminář
14. prosinec 2020

Agentura Moje Maďarsko spustila web online edukační platformy „Poznejte Maďarsko – online seminář s certifikátem zdarma“. Agentura vznikla s cílem seznamovat českou veřejnost s krásami a atraktivitami Maďarska. Zejména profesionálům cestovního ruchu pak vzkazuje:

„Jako Maďaři žijící v Praze jsme často zjistili, že i když Maďarsko získává na popularitě mezi českými turisty, mnoho jeho pokladů zůstává před nimi stále skryto. Naším cílem je tedy to, abychom jim vedle zavedených a populárních letovisek ukázali i něco jiného, něco nového. Rádi bychom vám představili nejkrásnější krajiny Maďarska, nejatraktivnější lázně, lahodná maďarské jídla, ohnivá vína, chutné maďarské pálenky a mnohem víc, než si umíte představit.“

Návštěvníkům webu avizuje: „Chystáme se na fascinující cestu Maďarskem, abychom našli jeho poklady. Slibujeme, že tento výlet bude nejen poučný ale i zábavný. Na jeho konci budete mít komplexní znalostí o památkách, o gastronomii, o wellness zařízeních, o tradicích a zvycích, důležité jak pro turisty, tak pro profesionály a také spoustu zábavných faktů. A hlavně si osvojíte know-how, které využijete při propagaci a prodeji Maďarska svým zákazníkům.“

Připravila Dorotka Nikolicza.

https://online.mojemadarsko.eu/

Online webinář ČMOK a Obchodní a průmyslové komory župy Fejér
26. listopad 2020

Obchodní a průmyslová komora župy Fejér s spolupráci s ČMOK pořádala online akci za účelem seznámení se s obchodními a ekonomickými příležitostmi České republiky.

Čas události: čtvrtek 26/11/2020 v 10:00

Místo konání akce: online – webinář

______________________________________________

Důraz byl kladen na rozvoj exportu, posílení dvoustranných mezinárodních ekonomických vztahů, usnadnění přístupu na zahraniční trhy. Účastníci obdrželi relevantní tržní informace o daných regionech, informace o konkrétních příležitostech hledání obchodních partnerů a další užitečné a praktické rady.

Řečníci webináře byli odborníci, kteří velmi dobře znají českou ekonomiku, stejně jako obchodní atašé Maďarského velvyslanectví v České republice.

Řečníci:

István Kolozsvári,  obchodní atašé Maďarského velvyslanectví v ČR

Marianna Dávidházy, Prezidentka  ČMOK

Árpád D. Velvéthy, vedoucí kanceláře CED non profit organizace

János Svigruha, generální ředitel S.A.B. Impex spol. s r.o.